اطلاعیه شماره 1 متاراد: آغاز به کار دبیرخانه اولین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی متاراد

خانهاخباراطلاعیه شماره 1 متاراد: آغاز به کار دبیرخانه اولین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی متاراد

اطلاعیه شماره 1 متاراد:

اولین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته (متاراد) در خرداد ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی ایران برگزار خواهد شد. بدین منظور دبیرخانه این رویداد بین المللی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

متاراد، اولین و بزرگترین رویداد بین‌المللی کشور در حوزه متاورس و اقتصاد دیجیتال است که به صورت همزمان در دو بخش کنفرانس بین‌المللی و نمایشگاه بین‌المللی در  محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این رویداد که مقرر شده است با دعوت از همه دستگاهها، سازمانها، وزارتخانه‌ها، انجمن‌ها، شرکتها و موسسات فعال در حیطه‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه در دو بخش حضوری و مجازی برگزار شود تلاش می شود از حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه تجارت ایران، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، نیروی انتظامی، بانک مرکزی، کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت اقتصاد و همه نهادهای نظارتی و امنیتی به نحو شایسته‌ای استفاده شود تا گامی بلند در راستای تحقق اهداف سازمانهای دولتی و حاکمیتی و همچنین در نظر گرفتن اقتصاد بخش خصوصی برداشته شود.

آدرس

دبیرخانه دائمی : خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]metarad.org
تلفن تماس:  02188883653

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.