برای مشارکت کنندگان

خانهبرای مشارکت کنندگان

مزایای سامانه برای مؤسسات و شرکت‌های اعزام

فرایند اعزام به خارج از کشور، مهاجرت ( تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و…) همیشه یک فرایند حساس و پیچیده برای همه افرادی است که تصمیم به ادامه کار و زندگی در خارج از کشور گرفته اند. این تصمیم که گاهی بزرگترین و مهمترین تصمیم زندگی یک نفر می تواند باشد همیشه با مشکلات و چالش های متعددی روبرو بوده است. موسساتی که ارائه دهنده خدمات اعزام به خارج ازکشور هستند از یک سو با مشکل بازاریابی و تبلیغات روبرو می شوند و از سوی دیگر، جلب اعتماد متقاضیان برای عقد قراداد همیشه یکی از اصلی ترین چالشهای این موسسات می باشد. در موارد قابل توجهی هم عدم اطلاع و اطلاع ناقص متقاضیان از فاکتورهای تاثیرگذار بر روی روند موفقیت آمیز پرونده اعزام، خود به عاملی برای شکست فرایند اعزام تبدیل می شود که هم موسسه و هم متقاضیان را دچار مشکلات مالی، حقوقی و قضایی می نماید.

سامانه سراسری مشاوره اعزام نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره و خدمات بین المللی که به همت مرکز کارایران و با مشارکت و نظارت پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شده است می کوشد ضمن ایفای نقش مشاور برای هر دو طرف قراردادهای اعزام ( متقاضی و موسسه همکار) با استفاده از ظرفیت تبلیغات و بازاریابی گسترده خود از یک طرف نقش واحد بازاریابی را برای موسسات همکار بازی کند و از طرفی با اطمینان بخشی به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور نسبت به اجرای صحیح پرونده اعزام ایشان، گام بلندی در کاهش مشکلات عدیده فوق الذکر برای موسسات و متقاضیان بردارد.

مدل درآمدی این سامانه بر روی دریافت درصد توافق شده ای از هر قرارداد معرفی شده از سوی سامانه برای موسسات همکار تعریف شده است به نحوی که تا زمانی که پرونده ای به قرارداد اعزام منجر نشود هیچگونه هزینه مستقیم و غیر مستقیمی برای موسسات همکار نخواهد داشت.

به بیان ساده تر، این سامانه همزمان نقش بازاریاب و شرکت مشاور را در قراردادهای دوجانبه موسسات اعزام به خارج از کشور و متقاضیان اعزام در همه زمینه ها (کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و..) و همه کشورها ایفا می‌کند که درآمد آن نیز به صورت درصدی از قراردادهای منعقد شده فی مابین مقاضیان و موسسات ارائه دهنده خدمات اعزام به خارج از کشور تعریف شده است.

برای ثبت نام و عقد قرارداد با این سامانه و به منظور ارائه پکیج های خدماتی خود، فرم درخواست در این سامانه را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مشاور ما با شما تماس بگیرند.

آدرس

دبیرخانه دائمی : خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]metarad.org
تلفن تماس:  02188883653

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.