نمایشگاه در یک نگاه

خانهنمایشگاه در یک نگاه

اولین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته (متاراد) در خرداد ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی ایران برگزار خواهد شد.

متاراد، اولین و بزرگترین رویداد بین‌المللی کشور در حوزه متاورس و اقتصاد دیجیتال است که در دو بخش کنفرانس بین‌المللی و نمایشگاه بین‌المللی در سالن اجلاس سران و محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران  برگزار خواهد شد.

در این رویداد که مقرر شده است با دعوت از همه دستگاه ها، سازمان ها، وزارتخانه‌ها، انجمن‌ها، شرکت ها و موسسات فعال در حیطه‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه در دو بخش حضوری و مجازی برگزار شود تلاش می شود از حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه تجارت ایران، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، نیروی انتظامی، بانک مرکزی، کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت اقتصاد  و همه نهادهای نظارتی و امنیتی به نحو شایسته‌ای استفاده شود تا گامی بلند در راستای تحقق اهداف سازمان های دولتی و حاکمیتی و همچنین در نظر گرفتن اقتصاد بخش خصوصی برداشته شود.

برگزار‌کننده و مجری این رویداد منحصر بفرد، مرکز کار ایران  در بخش خصوصی است و این مرکز از همه دست اندرکاران، سازمان ها، نهادها، انجمن ها و تشکل ها و شرکت های مرتبط دعوت بعمل می آورد تا در دو بخش سیاست گذاری رویداد و اجرای آن مرکز کار ایران را همراهی نمایند.

امید است با استعانت از خداوند متعال و حمایت سازمان های ذیربط، بتوانیم رویداد موفق و شایسته‌ای را برگزار نماییم.

در این راستا مرکز کار ایران به عنوان برگزار کننده و مجری متاراد بنا دارد با اتکا به توان داخلی و معرفی توانمندی های داخلی، خدمات ویژه‌ای به کلیه مشارکت‌کنندگان این رویدادها ارائه نماید.

 

عنوان نمایشگاه نمایشگاه  بین‌المللی رمز ارزش، رمز ارز، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته
تاریخ برگزاری 3 تا 6 خرداد ماه 1401
ساعت بازدید 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
برگزار کننده مرکز کار ایران
مجری برگزاری مرکز کار ایران
محل برگزاری نمایشگاه محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران
محل برگزاری کنفرانس سالن اجلاس سران (31 خرداد ماه 1401)
آدرس دبیرخانه نمایشگاه و کنفرانس بالاتر از میدان ونک، شماره 2475 واحد 8
شماره تماس دبیرخانه دائمی 88883653
وب سایت دبیرخانه دائمی www.metarad.org

 

 

 

آدرس

دبیرخانه دائمی : خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]metarad.org
تلفن تماس:  02188883653

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.