آغاز ثبت نام حضور در دومین دوره نمایشگاه بین المللی متاراد

خانهاخبارآغاز ثبت نام حضور در دومین دوره نمایشگاه بین المللی متاراد

دومین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته (متاراد)  در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی ایران برگزار خواهد شد. بدین منظور دبیرخانه این رویداد بین المللی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

متاراد، اولین و بزرگترین رویداد بین‌المللی کشور در حوزه متاورس و اقتصاد دیجیتال است که به صورت همزمان در دو بخش کنفرانس بین‌المللی و نمایشگاه بین‌المللی در  محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این رویداد که مقرر شده است با دعوت از همه دستگاهها، سازمانها، وزارتخانه‌ها، انجمن‌ها، شرکتها و موسسات فعال در حیطه‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه در دو بخش حضوری و مجازی برگزار شود تلاش می شود از حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه تجارت ایران، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، نیروی انتظامی، بانک مرکزی، کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت اقتصاد و همه نهادهای نظارتی و امنیتی به نحو شایسته‌ای استفاده شود تا گامی بلند در راستای تحقق اهداف سازمانهای دولتی و حاکمیتی و همچنین در نظر گرفتن اقتصاد بخش خصوصی برداشته شود.

علاقه مندان میتوانند برای ثبت درخواست غرفه اینجا کلیک نمایند.

آدرس

دبیرخانه دائمی : خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]metarad.org
تلفن تماس:  02188883653

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.