درباره برگزارکننده

خانهدرباره برگزارکننده

مرکز کار ایران یک سازمان خصوصی فعال در حوزه اشتغال و کار‌آفرینی کشور است که به دلیل سالها تجربه و فعالیت در ابعاد بین‌المللی توانسته است نسبت به ارائه خدمات ویزه و منحصر‌بفردی به فعالین زیست بوم اشتغال و کار‌آفرینی کشور اقدام نماید.

این مرکز به منظور ارائه خدمات خود در حیطه‌های مختلف دارای مجوزهای فعالیت از سازمانها، نهادها، وزارتخانه‌ها و ارگان‌های مربوطه حسب موضوع از جمله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و… می باشد.

 

مرکز کار ایران هر ساله برگزار‌کننده سه رویداد نمایشگاهی بین‌المللی در کشور است که هر یک در بخش مربوطه بزرگترین و معتبرترین رویداد ملی تلقی می‌گردند. نمایشگاه بین المللی کار ایران ( Iran Jobex)، نمایشگاه بین‌المللی آموزش و خدمات و تکنولوژیهای نوین آموزشی (Iran EduTech) و نمایشگاه بین‌المللی رمز ارزش، رمز ارز، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته (متاراد).

در جنب رویدادهای نمایشگاهی، مرکز کار ایران برگزار کننده و مجری کنفرانسهای مختلفی از جمله  کنفرانس بین المللی رمز ارزش، رمز ارز، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، کنفرانس بین‌المللی کار ایران، جشنواره بین‌المللی آقا و بانوی کار ایران، جشنواره بین‌المللی فیلم و عکس کار ایران، کنفرانس بین‌المللی آینده مشاغل و مشاغل آینده و تعداد بسیار زیادی نشست و کارگاههای تخصصی و آموزشی می باشد.

 

لازم به ذکر است که مرکز کار ایران (سهامی خاص) یک مجموعه خصوصی است و هیچگونه ارتباط ساختاری، مدیریتی و یا مالکیتی با هیچ یک از دستگاهها و نهادهای حاکمیتی و دولتی ندارد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آدرس

دبیرخانه دائمی : خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]metarad.org
تلفن تماس:  02188883653

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.